Masaj

CE-GÜ Masaj Salonu Özlüce

"Mutluluğa İlk Adımı Atın"

Randevu Oluştur

CE-GÜ Masaj Salonu

Masaj yaptırmak vücudu rahatlattığı gibi mutluluk hormonu olan dopaminin üretimini arttırır.

Slide Picture

Masaj terapisi, vücuttaki yumuşak dokuların normalleşmesi amacıyla bu dokuların bilimsel bir şekilde manipüle edilmesidir.

En Seçkin Masözlerle Hijyenik Masajın Doğru Adresi
CE-GÜ Masaj Salonu

Daha Mutlu Hissedin

Masajın verdiği huzur, vücuttaki serotonin seviyesini artırır mutlu olmanızı sağlar.

Rahatlayın

Seans sırasında vücudunuz gevşer, rahatlar ve sinir - stresden arındır.

Stresten Uzaklaşın

Şehrin sitresinden kalabalığından ve meraklı gözlerden uzaklaşın ve dinlenin.

Özel Ürünler

Kişiye Özel tek kullanımlık ürünler ile hizmet vermekteyiz.

1455 Mutlu Müşteri
15 Farklı Seans
60 Detox ürünü

26 Mart

Yeni Blog Yazıları

Masaj Yaglarinin Faydalari Nelerdir?

 Telasli bir günün ardindan yipranmis zihninizi ve bedeninizi, dinlendirici bir masaj kadar hiçbir sey yatistiramaz.

26 Mart

Yeni Blog Yazıları

Masaj Türleri Nelerdir?

Masaj vücudun önemli noktalarına dokunan ve vücudu dinlendiren bir etkinliktir. Birçok kişi de masaj yaptırmaya özen göstermektedir. Çünkü masaj yoğun geçen stresli geçen dönemlerde bizleri rahatlatmakta ve sinirleri gevşeterek iyi hissetmemizi sağlamaktadır.

26 Mart

Yeni Blog Yazıları

Thai masajı nedir, nasıl yapılır?

hai masajının temelini Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbı oluşturur.

Geleneksel biçimiyle Nuad Bo-Rarn olarak da bilinen Thai (Tay) masajı, beden, zihin ve ruhun tedavisine dayanan bir tür Doğu beden çalışması terapisidir.

 

26 Mart

Yeni Blog Yazıları

İsveç Masajı Nedir ?

Son zamanlarda İsveç denildiğinde aklımıza artık buzlarla kaplı coğrafyası ya da güzeller güzeli başkenti Stockholm gelmiyor. İsveç diyetinin yanı sıra İsveç Masajı da son zamanların gözdesi. İsveç masajını diğer masaj türlerinden ayıran yanı ne, neden bu kadar tercih ediliyor gelin hep birlikte bir göz atalım.
 

26 Mart

Yeni Blog Yazıları

Aromaterapi Masajı Nedir ?

Aromaterapi masajı farklı bitki özlerinden elde edilen masaj yağları ile uygulanır. Bu masaj türü 6000 yıl önce Antik Mısır’da ortaya çıkmıştır. Eski Yunan kadınları güzelleşmek için kullanıyordu.

26 Mart

Yeni Blog Yazıları

Mix Masajı Nedir ?

Mix masajı, ısıtıcı etkili masaj kremlerinin, masaj yağları ile karıştırılıp birleştirilmesi ile ortaya çıkan karışım sayesinde bölgesel ya da tüm vücuda uygulanmasına denir. Fazla hareket veya stres nedenli kas ağrıları, romatizmalar, incinmeler, gerginlik, kireçlenme ve iskelet sisteminde ki ağrıları geçirmeye yarayan bu masaj dört tekniğin birleşiminden oluşmaktadır.

26 Mart

Yeni Blog Yazıları

Shiatsu Masajı Nedir ?

Japon geleneklerinden gelen shiatsu, masaj terapistinin parmaklarını ve bazen de elinin ayalarını kullanarak bölgesel basınç uyguladığı ritmik bir masaj tekniğidir.

26 Mart

Yeni Blog Yazıları

Ce-Gü Masaj Salonu Özlüce

Doğru tekniklerle yapılmış bir masaj, bedeninize ve zihninize verebileceğiniz en güzel ödüldür.

Doğru tekniklerle yapılmış bir masaj, bedeninize ve zihninize verebileceğiniz en güzel ödüldür.

Yorucu, stresli ve özellikle kimi zaman enerjimizin düşük olduğu günlerde rahatlamaya, gevşemeye ihtiyaç duyarız. Bursa'nın sevilen ilçelerinden Özlüce de yer alan Ce-Gü masaj salonu, sizlere bu dünyadan uzaklaşmayı vaad ediyor. Gözlerinizi kapatıp kendinizi uzman masözlerimizin maharetli ellerine bıraktığınızda, bambaşka bir dünyanın kapılarını ardına kadar aralayacaksınız. İşini bilen dokunuşlar bedeninizde özenle gezinirken, dinlinliğe kucak açan zihniniz size teşekkür edecek.

Doğru Masaj Teknikleri İle Mutluluğun Kapılarını Aralayın!

Masaj; sağaltım amacıyla, genellikle eller, dirsekler ve parmaklar yardımıyla yapılan ve birçok farklı tekniği bulunan eşsiz bir terapi yöntemidir. Masaj aktivitesi kas gerginliğini tamamiyle ortadan kaldırırken, enerji bloklanmalarından da arınmanızı sağlar.

Sıkıntılarınıza Masaj İle Müdahale Edin

Masa başında çalışan biri muhtemelen boyun ve bel ağrılarından muzdariptir. Çalışma hayatının yanısıra, günlük aktivitelerimizde yaşanabilecek kas sıkışmaları, uyurken veya yanlış bir hareket sonucu yaşanabilecek olası tutulmaları bizlere zor anlar yaşatabilir. Bursa masaj salonu, tam da bu noktada devreye girerek, ağrılarınızdan kurtulmanın anahtarını uzatıyor.

İyi bir masaj kesinlikle tesadüf değildir. Gelin, masajın vücudunuza sağlayacağı faydalara dokunalım; masaj aktivitesi kan dolaşımını hızlandırır, kaslarınız ile dokularınıza fazladan solunum sağlar, eklemlerin faaliyetini arttırır ve derinin zamanla kaybettiği elastiğine müdahale ederek, deri yaşlanmasını geciktirir. Düzenli yaptırıldığı takdirde, vücudunuzda zamanla biriken ve sizin bile farkında olmadığınız stresi emerek, devamlılığı olan bir rahatlama sağlar. Yalnızca vücudunuzu rahatlatmak ile kalmayıp, şikayetçi olduğunuz bölgelere ağırlık vererek yapıldığında, aynı zamanda ağrılarınızı dindirmeye de yardımcı olur. Yumuşak dokularınız normaline evrilirken, vücuttaki serotonin seviyesini arttırarak, sizlere mutluluğun kapılarını aralar.

Masaj Hizmetlerimiz

Tahaı masajı, Jakuzı masajı, Sultan masajı, Klasik masaj

Peki sizin ihtiyacınız olan hangisi?

Yıllara dayanan tecrübelerimize güveniyoruz. Ce-Gü masaj salonu olarak, sizleri ihtiyacınız doğrultusunda, en doğru şekilde bilgilendiriyoruz. Profesyonelliğini ispatlamış masöz ekibimizin tamamı, kendine güvenen kadın arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ekibimiz sizlere doğru masaj hizmeti sunarken, kişiye özel tek kullandıkları ürünler ile hijyeninizi de oldukça önemserler.

Bursa’nın İncisi Özlüce de, gizemin ve hazzın doruklarına çıkın!

Özlüce masaj salonu olarak sizlere unutulmaz bir masaj hizmeti verirken, aynı zamanda şehrin gürültüsünden ve meraklı gözlerden de uzaklaştırıyoruz. Çaşılma metodumuz olan randevu sistemi ile, tüm günümüzü size ayırdığımızı sanabilirsiniz; beklemeyeceksiniz ve başka bir müşterimiz ile karşılaşmayacaksınız. Salonumuzdan gevşemiş ve arınmış bir şekilde, memnuniyetle ayrılacağınızın teminatını veriyoruz.

Görükle masaj salonu, huzurun ve sessizliğin tam kalbindedir ve güvenilirliği son derece ön planda tutmaktadır. Temiz tutmayı başardığımız ismimizi, işimizi aşkla ve ciddiyetle yapmaya bağlıyoruz. İşimize başladığımız günden bugüne ise müşteri hizmetini baş köşeye koyuyoruz.

Bursa masaj salonu sizler için rahatlamanın en doğru adresi olacak. Siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacağız.